O nas

Ona
Już od dzieciństwa była bardzo aktywną osobą. Jako kilkuletnia dziewczynka zdobywała medale w konkurencjach sportowych, teraz zdobyła Jego serce. Lubi pływać, wspinać się i drinki z palemką. No dobra, to ostatnie nieszczególnie 😉 Odwiedziła Europę i Azję południowo-wschodnią, gdzie dogłębnie poznawała kulturę i obyczaje autochtonów.

On
W pierwszą swoją samotną podróż wybrał się, gdy miał 3 lata. Trwała ona ok. 2 godzin, z przerwą na zgubienie się i szczęśliwe odnalezienie przez córkę sąsiadki. Potem była fascynacja górami (Beskidy i Tatry do dziś go przyciągają), później dwie ucieczki z domu i podróże po całej Polsce. Gdy już dorósł, dystanse i czas wyjazdów wydłużały się coraz bardziej.

Renia i Mikołaj - twórcy bloga Przekraczając Granice - a więc my
Renia i Mikołaj – twórcy bloga Przekraczając Granice – a więc my

Wspólnie
Od pewnego czasu jesteśmy parą i lubimy podróżować. Przyciągają nas zarówno destynacje dalsze, jak i bliskie, te bardziej znane i te zapomniane. W podróżach fascynuje nas to, że możemy odkrywać interesujące miejsca, poznawać ciekawych ludzi, a potem pokazywać Wam to wszystko na blogu. Gdyby zebrać nasze doświadczenia, to można by powiedzieć, że odwiedziliśmy 3 kontynenty, a na nich kilkadziesiąt krajów (część już jest na blogu, a część dopiero się ukaże).

Nasza wspólna podróż zaczęła się, a jakże, oczywiście w czasie jednego z wyjazdów do państwa europejskiego. Od tego czasu razem tworzymy treści na blog.

Gdy On je pisze, Ona musi je korygować (Jego interpunkcja woła o pomstę do nieba). Przy tekstach pojawiają się zdjęcia wykonane zarówno przez Niego, jak i przez Nią. Wybór miejsc, które odwiedzimy opieramy na starej, poczciwej burzy mózgów.

Po opublikowaniu tekstu jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii i czekamy na nie z niecierpliwością, więc nie krępujcie się, tylko piszcie, co myślicie o naszej twórczości.